ZPRÁVY Z NAŠÍ ŠKOLY – BŘEZEN 2020

Úvodní stránka > Aktuality > ZPRÁVY Z NAŠÍ ŠKOLY – BŘEZEN 2020

Co se událo v únoru:

Paní učitelky se vzdělávaly v oblasti pedagogické diagnostiky a etické výchovy. Poslední únorový týden se nesl v duchu karnevalu a karnevalového veselí. Paní učitelky krásně vyzdobily třídy dětskými pracemi, děti hrály hry a soutěžily. Karneval vyvrcholil průvodem masek po třídách a sladkou odměnou v podobě smažených koblížků.

 

 

INFORMACE PRO RODIČE PŘEDŠKOLÁKŮ

Ve čtvrtek 2. dubna pojedou předškoláci na vzdělávací program v rámci konference „Festival vzdělávání“ v Kostelci nad Orlicí. Program zajišťují studenti z pedagogické fakulty v HK. Pro děti bude připraveno celkem 5 stanovišť - formou putování a objevování budou plnit úkoly. Akce proběhne v dopoledních hodinách. Na oběd se vrátí do MŠ. Více informací v průběhu března.

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI:

 

  • úterý 3. 3. návštěva předškoláků v CZŠ (9:00)
  • středa 4. 3. divadelní představení v MŠ
  • pondělí 9. 3. Miroslava Sahulová – logopedie v MŠ
  • 3. – 13. 3. lyžařský výcvik v Olešnici v Orlických horách
  • středa 25. 3. návštěva předškoláků v ZŠ TGM (10:00)
  • festival vzdělávání NOVÝ ZÁMEK KOSTELEC NAD ORLICÍ 31. 3. – 2. 4.

 

 

 

 

 

U Z A V Ř E N Í   M A T E Ř S K É   Š K O L Y

 

v době letních prázdnin bude MŠ uzavřena od 20. 7. do 14. 8. 2019.

Zbývající týdny v červenci a srpnu bude provoz omezen podle počtu přihlášených dětí.

Třídy

1. třída liščata

2. třída sovičky

3. třída medvíďata

Další informace