Mimořádná opatření

Úvodní stránka > Aktuality > Mimořádná opatření

Vzhledem ke zvýšeným bezpečnostním opatřením v souvislosti s onemocněním koronavirem a na základě doporučení Krajské hygienické stanice Hradec Králové naše škola přijala tato opatření:

• Děti byly poučeny o způsobu mytí rukou, v umývárnách byly nainstalovány obrázky, jak si umývat ruce.
  • Děti byly poučeny o kýchání a smrkání. Používají jednorázové kapesníky, které vyhazují do koše. Koše jsou denně vynášeny.
  • Denně se vyměňují ručníky za čisté.
  • Děti, které mají příznaky i mírné respirační infekce zůstávají doma.
  • Pedagogičtí pracovníci dohlížejí na dostatečnou hygienu dětí, používáme dezinfekční mýdla a gely na ruce.
  • Děti, které se vrací se svými rodiči z dovolené v rizikových oblastech, zůstávají v domácí karanténě.
  • Provozní zaměstnanci věnují zvýšenou pozornost a pravidelně několikrát denně dezinfikují kliky u dveří, toalety, stoly. Na úklid používají přípravky s dezinfekčními účinky.