Zprávy z naší školy

Úvodní stránka > Aktuality > Zprávy z naší školy

Vážení rodiče a milé děti,

s nastupujícím časem letních prázdnin Vám chci popřát báječné léto se vším, co k létu patří. Z celého srdce Vám děkuji za výbornou spolupráci a těším se na tu další. Budoucím prvňáčkům přeji úspěšný vstup do první třídy a mnoho zajímavých a příjemných zážitků v ZŠ.

V letošním školním roce se rozloučíme s působením paní učitelky Libuše Nágrové, která odchází do zaslouženého důchodu. Tímto jí děkuji za mnohaletou práci s dětmi v naší škole, za její vysoké pracovní nasazení a za vzájemnou spolupráci.

Mateřská škola bude uzavřena od 20. 7 do 14. 8. 2020. Tentokrát nás v létě nečekají žádné rekonstrukce ani malování. Bude ale probíhat generální úklid, aby se děti mohly vrátit do pěkného a příjemného prostředí.

Hezké léto, Eva Musilová

Třídy

1. třída liščata

2. třída sovičky

3. třída medvíďata

Další informace