Zprávy z naší školy - ÚNOR 2022

Úvodní stránka > Aktuality > Zprávy z naší školy - ÚNOR 2022

měsíc únor se v naší škole ponese v duchu karnevalu. Karneval plánujeme na čtvrtek 17. února. Prosíme, dejte dětem karnevalovou masku již ráno při příchodu do třídy. Čeká nás den plný písniček, tance, úkolů a her.

Informace pro rodiče předškoláků

V únoru třídní učitelky chystají setkání tzv. TRIÁDY - setkání za účelem společného sdílení a plánování v oblasti vzdělávání dítěte. Hlavním aktérem setkání je dítě, které prezentuje svoji dosavadní práci v oblasti vzdělávání. Pro rodiče je to chvíle, kdy může své dítě vidět z jiného úhlu než doma. Další informace Vám podají paní učitelky nebo je získáte z nástěnek v šatnách.

ZÁPISY DO ZŠ SE BUDOU KONAT V SOBOTU 2. DUBNA. Zápis se v obou místních školách koná ve stejný den. Děti, které budou mít odklad školní docházky, se nemusí zápisu osobně účastnit, ale je třeba doručit potřebné dokumenty (zápisní lístek, rodný list, OP a doporučení z PPP nebo SPC).

Vzhledem ke zdražování potravin jsme museli  přistoupit ke zdražení stravného i my - viz. tabulka:

norma

stará cena

nová cena

norma děti s OŠD

stará cena

nová cena

přesnídávka

přesnídávka

oběd

oběd

svačina

svačina

cekem

cekem

Nadcházející události:

• 4. 2. pololetní prázdniny
  • 17. 2. KARNEVAL
  • 21. – 25. 2. JARNÍ PRÁZDNINY – prosíme, vyplňte docházku dětí v šatnách
  • 28. 2. – 4. 3. LYŽAŘSKÝ VÝCVIK v Olešnici v Orlických horách
  • 2. 3. divadlo v MŠ
  • 24. 3. beseda pro děti na téma „Brouci a hmyz“

V pondělí 21. února (jarní prázdniny) bude v MŠ suplovat bývalá paní ředitelka Iva Jehličková z důvodu, že paní učitelky pojedou na exkurzi do MŠ Srdíčko v Trutnově.

UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN

V době letních prázdnin bude MŠ uzavřena od 17. 7. – 11. 8. 2022.

Zbývající dny v červenci a srpnu bude provoz omezen podle počtu přihlášených dětí.