ZPRÁVY Z NAŠÍ ŠKOLY – LEDEN 2020

Úvodní stránka > Aktuality > ZPRÁVY Z NAŠÍ ŠKOLY – LEDEN 2020

i nadále se snažíme zkvalitňovat naši pedagogickou práci a proto se budou paní učitelky vzdělávat na dvoudenním semináři na téma Pedagogická diagnostika (15. ledna a 25. února). Tento seminář přednáší velmi uznávaná  pedagožka Jiřina Bednářová. Mimo jiné je autorkou mnoha odborných publikací pro předškoláky. Diagnostika je prostředkem k poznání dítěte, úrovně vývoje jednotlivých schopností, dovedností a vědomostí.  Provozu školy se tato vzdělávací akce nijak nedotkne. Tyto dny nám pomůže vysuplovat paní učitelka Iva Jehličková.

Protože máme ve všech třech třídách paní učitelky, které hrají na piano, tak jsme i do třídy Medvíďata pořídili nové digitální pianino.

V úterý 14. ledna budou mít děti interaktivní seminář na téma Zdravé zuby. Tímto seminářem navazujeme na seminář v minulém roce, který proběhl na téma První pomoc. Děti si budou vyrábět „kelímek“ na kartáček – mají si přinést malou PET lahev (0,5l). Děkujeme.

NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI:

• 1. logopedie – Mgr. Sahulová