Zprávy z naší školy DUBEN 2022

Úvodní stránka > Aktuality > Zprávy z naší školy DUBEN 2022

na nástěnkách v šatnách máte možnost přihlásit děti na plavecký výcvik do Vysokého Mýta. Cena dopravy se bude odvíjet od počtu přihlášených dětí na kurz.  Kurz je určen pro děti narozené od 1. 9. 2014 do 31. 8. 2017. První termín plavání je 20. května.

Ve čtvrtek 14. dubna jsou v základních školách velikonoční prázdniny. Prosíme, nahlaste docházku dětí. Na prázdninový čtvrtek navazují dva státní svátky.

ZÁPIS DO MŠ

Všechny informace k zápisu do Mateřské školy Borohrádek naleznete na našich webových stránkách v záložce „přijetí do MŠ“.

Následující události:

• Úterý 5. dubna – beseda s panem Hemelíkem na téma Hasiči.
  • Úterý 12. dubna pořádá třída Liščata velikonoční tvoření od 15:00 hodin.
  • Ve středu 20. dubna přijede do MŠ divadlo s představením O skřítkovi a víle.
  • Pondělí 25. dubna proběhne logopedie s Mgr. Miroslavou Sahulovou.
  • Úterý 2. května je naplánovaná vzdělávací beseda s Mgr. Pavlínou Miltovou na téma „Zachraň kamaráda“ – program je na podporu prevence rizikového chování se zaměřením na první pomoc.

V sobotu 16. června chystáme oslavu k příležitosti otevření nové budovy mateřské školy. Slavíme 40 let od založení ještě původních jeslí spojených s MŠ.

Od nového školního roku budeme navyšovat školné ze současných 350 Kč na 400 Kč. Tuto částku si můžete každý rok v plné výši odepsat z daní.

UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN

V době letních prázdnin bude MŠ uzavřena od 17. 7. – 12. 8. 2022.

Zbývající dny v červenci a srpnu bude provoz omezen podle počtu přihlášených dětí.