Zprávy z naší školy - KVĚTEN 2022

Úvodní stránka > Aktuality > Zprávy z naší školy - KVĚTEN 2022

v pátek 20. května začínáme jezdit na plavecký výcvik do Vysokého Mýta. Děti budou svačit i obědvat v MŠ. Do batůžku jim prosím připravte ručník, plavky, sprchové mýdlo a igelitovou tašku na mokrý ručník + plavky. Platbu budeme vybírat v červnu, až budeme vědět celkovou cenu za dopravu (plavecký výcvik plaťte v kanceláři u paní ekonomky v přízemí školy).

Z důvodu déletrvající nemoci paní učitelky Ireny Klingerové u nás v MŠ suplovala paní učitelka Denisa Kubcová, která u nás bude působit do konce dubna 2022. Velmi děkujeme za její práci a přejeme ji úspěchy v osobním i pracovním životě. Paní učitelka Irena je dále v pracovní neschopnosti a tak k nám (třída Sovičky) od května nastoupí paní učitelka Zdena Čestická, která je bývalá vedoucí učitelka v MŠ Častolovice.

V sobotu 18. června chystáme oslavu k příležitosti otevření nové budovy mateřské školy. Slavíme 40 let od založení ještě původních jeslí spojených s MŠ.

Od nového školního roku budeme navyšovat školné ze současných 350 Kč na 400 Kč. Tuto částku si můžete každý rok v plné výši odepsat z daní.

V kanceláři paní ekonomky se můžete informovat ohledně plateb, které do MŠ posíláte. Ráda Vám na vyžádání vystaví přehled o vašich platbách (školné, stravné, divadla atd.).

Následující události:

• v úterý 3. května nás čeká vzdělávací program „Zachraň kamaráda“ s Mgr. Pavlínou Miltovou
  • v úterý 3. května plánujeme tvoření u Soviček u příležitosti oslavy Dne maminek
  • ve čtvrtek 5. května se koná zápis do MŠ (více informací na webových stránkách v záložce Přijetí do MŠ)
  • ve středu 11. května přijede do MŠ divadlo
  • ve čtvrtek 12. května pokračujeme se vzdělávacím cyklem pro pedagogy na téma Formativní přístup
  • v pondělí 16. května je v MŠ klinická logopedka Mgr. Miroslava Sahulová
  • v úterý 17. května se budou fotit předškoláci na tablo (od 14:00 hodin), rodiče obdrží harmonogram focení
  • pátek 20. května – první lekce plavání
  • pátek 27. května – druhá lekce plavání
  • úterý 31. května – plánujeme besedu s Policií ČR (realizace je v jednání)