Suplování za nemocné paní učitelky

Úvodní stránka > Aktuality > Suplování za nemocné paní učitelky

Vážení rodiče,

po dobu trvání nouzového stavu nám nechodí suplovat stálý záskok (kvalifikovaná učitelka) za nemocné paní učitelky.

Z důvodu nemocnosti a karantény pedagogických zaměstnanců kvůli Covid 19 a řešení zástupů za jejich nepřítomnost nám tyto služby bude suplovat Bc. Petra Nedvídková, která v naší škole pracuje čtvrtým rokem na pozici Asistentky pedagoga. Petra splňuje kvalifikační předpoklady pro práci nekvalifikované učitelky. Na pozici učitelky bude pouze po dobu nezbytně nutnou - především v odpoledních hodinách (v době odpočinku, při klidových činnostech). Po svačině předá děti opět některé paní učitelce, která má konečnou službu. Snažíme se tímto krokem předejít spojování dětí na odpočinek a také snížení rizika šíření nákazy Covid 19.

Děkujeme za pochopení. V případě dotazů se prosím obraťte na ředitelku školy.

Třídy

1. třída liščata

2. třída sovičky

3. třída medvíďata

Další informace