Edukační vánoční program pro předškoláky a mladší školní děti

Úvodní stránka > Události > Edukační vánoční program pro předškoláky a mladší školní děti
Sýpka – Muzeum Orlických hor, Horská 174, 517 61 Rokytnice v Orlických horách
Termín: od 28.11.2022 07:55 do 28.11.2022 12:30

Vážení rodiče,

v pondělí 28. listopadu pojedou předškoláci a mladší předškolní děti na edukační program „Vánoce, Vánoce přicházejí aneb o vánočních tradicích na Sýpce“. Děti narozené od 1. 9. 2018 na výlet nejedou.

Anotace programu: Krásný čas Vánoc se blíží. Jak se tyto svátky ale slavily v minulosti a na jaké tradice jsme dnes již skoro zapomněli? Kdy se poprvé objevil vánoční stromeček, jaké dárky dostávali naši prarodiče a co je to vlastně advent? To a mnohem více společně probereme během edukačního programu, během kterého si děti vytvoří vánoční pohlednici pro své blízké.

Místo konání: Sýpka – Muzeum Orlických hor, Horská 174, 517 61 Rokytnice v Orlických horách

Datum konání: 28. listopadu 2022

Odjezd od MŠ: 7:55 hodin

Návrat: Na oběd. V případě, že děti chodí domů po obědě, tak si můžete cca v 11:30 zavolat do MŠ (739 098 119) a paní ekonomka Vám sdělí čas návratu a přibližný čas, kdy budou děti po obědě.

Délka programu: 9:00 – 11:00 hodin.

S sebou: Prosíme, dětem dejte vhodné oblečení, batoh s pitím v dobře uzavíratelné nádobě, svačinu dostanou děti z MŠ.

Cena: 35 Kč (máte již zaplaceno z fondu divadel), v ceně programu je již známkou opatřený prázdný korespondenční lístek).

Pro zaslání pohledu je nutné, aby si každé z dětí připravilo jednu adresu (rodičů, prarodičů, kamaráda, příbuzných …) pro jeho zaslání!

1. třída liščata

2. třída sovičky